Mandalin Residence, kızlarımızın kendi evlerindeki gibi bir yaşam alanı sağlayıp, sosyal aktiviteleri ile yaşam kalitelerini üst düzeyde tutmayı amaç edinerek hizmet vermeye başlamıştır...

Kafeterya & Kantin

Binanın girişinde yer alan geniş lobi ve kafeterya hem Mandalin Residence’ta konaklayan kişilere hem de ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Huzurlu vakit geçirmelerine imkân sunan keyifli bir atmosfer yaratılmıştır.

Fitness Salonu

Mandalin Residence’ta sporsuz olmaz diyen kişiler için fitness salonu da yer verilmiştir.

Çalışma Salonu

Kişilerin; sessiz, motive edici bir ortamda çalışmalarına olanak sağlayan konforlu bir etüt odası bulunmaktadır.

Çamaşırhane

Self-servis hizmet veren çamaşırhane cüzi bir ek ücrete tabidir. Çamaşırhane de aynı zamanda ütü ve ütü masası da bulunmaktadır.

Revir

Mandalin Residence'ta konaklayan kişilerin sağlığı bizler için önem arz etmektedir. Bu yüzden revirimiz 24 saat açıktır.

24 Saat Güvenlik

Mandalin Residence güvenlik gerekçesi ile 24 saat video bağlantılı güvenlik kameraları ile izlenmekte ve kayıt edilmektedir. Ayrıca elektronik kapı kilit sistemi ile kişilerin giriş çıkış saatleri de kayıt altında tutulmaktadır.

Kesintisiz İnternet

Binanın her alanında hızlı 24 saat internet hiçbir bir ek ücret talep etmeden mevcuttur.

Depo

Fazla eşyalarınızı, bagajlarını koyabilecekleri ekstra bir depo odası mevcuttur.

Temizlik

Sağlık ve temizlik konularına önem veren Mandalin Residence’ ta ; koridorlar, etüt odası, yemekhane, kafeterya, wc gibi ortak kullanım alanları her gün, odalarda ise haftada bir gün temizlik yapılmaktadır. Ayrıca odalarda bulunan yataklar ve zemin kaplamaları da anti-alerjik ürünlerden seçilmiştir.