Mandalin Residence, kızlarımızın kendi evlerindeki gibi bir yaşam alanı sağlayıp, sosyal aktiviteleri ile yaşam kalitelerini üst düzeyde tutmayı amaç edinerek hizmet vermeye başlamıştır...

Hakkımızda

Antalya'da bir ilke imza atan Mandalin Residence, kızlarımızın bütün ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önünde bulundurarak; rahat ve şık tasarımlı odalarıyla, güvenlik önlemleriyle, etüt odası, fitness, yemekhane, kafeterya, çamaşırhane gibi ortak kullanım alanlarıyla ve sunduğu diğer hizmetler ile kendilerini evlerinde hissedecekleri çağdaş ve modern bir yapıdır.

Diğer konaklama yerlerin aksine, yeme içme, su, ısınma, soğutma, mobilya, hızlı internet erişimi ve temizlik hizmetleri gibi giderlerin yansıtılmadığı, kişilerin sağlığına ve güvenliğine önem verildiği Mandalin Residence’ta her şey kişilerin konforlu, huzurlu bir öğrencilik yaşaması amacıyla hayata geçmiştir.

Kapasite Ve Teknik Altyapı

Mandalin Residence Deprem Yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş; zemin, giriş ve dört kattan oluşmakta ve maksimum elli kişilik bir kapasiteye sahiptir.

Binamızda 24 saat sıcak su, iklimlendirme hizmeti verilmekte, binaların içi seramik, oda zeminleri için lam inat parke, pencereler için birinci sınıf pimapenler kullanılarak, ısı ve ses yalıtımı sağlanmıştır.

Günümüzde, en önemli ihtiyaçlardan biri olan internet erişimi kablosuz olarak hızlı ve kesintisiz bir şekilde, hiçbir ek ücret talep edilmeden sunulmaktadır.

Herhangi bir acil durumda karşılaşıldığında hızlı önlem alınması ve kişilerin güvenliği için yangın merdivenleri ve alarm sistemleri bulunmaktadır.

Güvenlik

Bizim için güvenlik, en önem verilmesi gereken konulardan biridir. Bu sebeple, Mandalin Residence’ta kişilerin kendilerini güvende ve rahat hissedebileceği bir ortam sağlanmış hem de velilerin gözü arkada kalmadan kızlarını emanet edebileceği modern sistemler kurulmuştur.

-Giriş Turnikeleri – Kartlı Geçiş Sistemi: Mandalin Residence’ta konaklayan kişilere verilen özel kartlar ile rezidansın ana girişinden, rezidansa giriş ve çıkış yapabileceklerdir. Böylece yabancıların her şekilde binaya girmesi engellenmekte olup, bu sistem ile kişilerin giriş ve çıkış saatleri kontrol edilmektedir.

-Oda Kartları: Her bir kişiye tahsis edilen oda kartları ile odalara giriş yapabilirler ve bu kart içinde bulunan güvenlik yazılımı konaklayan kişilerin giriş ve çıkış saatleri kolaylıkla takip edilmektedir.

-Güvenlik Kameraları: Bu güvenlik önlemlerine ek olarak bina içinde ki bütün koridorlarda, yangın merdiveni çıkışlarına yerleştirilen güvenlik kamerası mevcuttur. Bu şekilde devamlı takip sağlamaktadır.

-Yangın dedektörleri: Odalarda kokuya duyarlı yangın alarm detektörleri bulunmaktadır.

Bütün bunlara ilaveten, Rezidansın sadece 100m uzaklığında ACİL 112 bulunmaktadır.